СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТА: Повик до членството и симпатизерите за излезност на Претседателските избори

19.02.2019 admin 0

По вчерашната седница на Извршниот одбор на партијата, ГРОМ излезе во јавноста со соопштение Граѓанската опција за Македонија-ГРОМ на синоќешната седница на Извршниот Одбор одлучи […]