No Image

ОО ГРОМ ГАЗИ БАБА НИЗ ИСТОЧНА МАКЕДОНИЈА

26.06.2017 admin 0

26.06.2017 година Општинската организација ГРОМ-Гази Баба го искористи продолжениот викенд за еднодневна прошетка низ Источниот дел од Македонија. Педесетина членови од оваа организација ја посетија […]

No Image

ПРЕС -КОНФЕРЕНЦИЈА: Заев ја отвори пандорината кутија со македонските национални интереси

21.06.2017 admin 0

21.06.2017 година „Граѓанската опција за Македонија, веќе две години предупредува дека во Република Македонија ќе се инсталира марионетска влада“ – ова денес во партиското седиште […]