No Image

Кандидатот на ГРОМ за претседател се претстави пред дипломатите

27.02.2014 admin 0

Кандидатот за претседател на Република Македонија од Граѓанската опција за Македонија, Зоран Поповски, вечерва, во хотелот Александар Палас имаше пригодна средба со претставници од странските […]

No Image

Проверете се во избирачките списоци

27.02.2014 grom 0

Почитувани членови, симпатизери на ГРОМ, почитувани граѓани: Проверете дали ќе гласате на претстојните претседателски избори!  Дали Ве има во избирачките списоци?  За таа цел треба […]